Úvod  >  Škola  >  Fotogalerie tříd  >  5.AT  >  Červen

Červen

Poslední měsíc školního roku jsme si díky krásnému počasí velmi užili. Procházky do Bělského lesa nebo na dětské hřiště jsme si zpříjemnňovali návštěvou cukrárny. Spolu se staršími spolužáky jsme prožili "Den plný her", kdy jsme si zahráli  např.na králíky, kteří hledají svou noru. Závěrečná balónkova bitva celé školy byla krásnou tečkou za horkým dnem. V rámci dne "Bezpečných prázdnin" jsme si na školním hřišti vyzkoušeli činnosti a aktivity, které patří k létu - např.stanování, plavání v nafukovacím kruhu, opékání špekáčků, stanování nebo jízdu na kole. V teplém letním dni jsme si udělali ovocný salát. Krásným zážitkem byl výlet do ZOO Olomouc spolu s ostatními třídami ZŠS. V posledním týdnu jsme stihli plavání. Poslední červnový pátek na děti čekalo vysvědčení a rozloučení na 2 měsíce. Užijte si krásné prázdniny a v září se na vás budeme těšit:-)