Turnaj ve futsalu

Naše škola již tradičně pořádá turnaj ve futsalu. Jedná se o obdobu fotbalu v tělocvičně s mírně upravenými pravidly. Žáci se téměř tři týdny pečlivě připravovali na turnaj v hodinách tělocviku. Před turnajem dochází pravidelně k důležitému losování do družstev. Hráči (jejich jména na kartičkách) z 5.-9. ročníku (chlapci i dívky) byli vylosování podle věku. Spolupráce při hře s mladšími (resp. staršími) spolužáky byla pro mnohé děti obrovsky přínosná. Ve družstvech hráli vždy tři hráči na hřišti a jeden střídající náhradník. Celkem se turnajovým způsobem utkalo šest týmů. Každým zápasem byla znát lepší sehranost i komunikace v týmu. Výborná přátelská atmosféra soustředěný výkon. A jak to všechno dopadlo? Zvítězilo družstvo Vítkovice, druzí skončili Borci a třetí Pumy. Všem blahopřejeme!

14. 3. 2023