Košanda s učiteli 2023

Dne 3. 2. 2023 se na naší škole uskutečnil tradiční turnaj v Košandě (basketbal s upravenými pravidly). Do turnaje se zapojilo celkem šest týmů průřezem 5. -9. ročníku. Nejprve proti sobě nastoupila čtyřčlenná smíšená družstva (dívky, chlapci) tvořená žáky zejména ze svých tříd. Ptáte se, jak to dopadlo? Zvítězili Ďáblové (Jan Čonka, Matouš Ádi, Marek Kremser, Milan Čonka). Na druhém pořadí se umístili Gangsteři (Jiří Ferenc, Jakub Rášo, Dan Pavlištík, Sofie Rigoová) a třetí skončili Buldoci (Roman Šarkὄzi, Rostislav Čonka, Dominik Ferenc, Lukáš Kandráč). Zlatým hřebem potom byla dvě přátelská utkání proti učitelům. Výsledek nebyl tak důležitý, ale určitě vás zajímá J. Přes obrovské nasazení žáků, které zasluhuje pochvalu učitelé opět zvítězili. Za vítězný tým učitelů nastoupili: Helena Říhová, Tomáš Jalůvka, Pavel Šoltys a Jiří Waldhauser. Sportu zdar!

9. 2. 2023