Koloběžky do škol 2024

Dne 7. 6. 2024 za krásného letního počasí se na městském atletickém stadionu SSK Vítkovice uskutečnily Koloběžky do škol. Soutěžení na koloběžkách doprovázela báječná přátelská atmosféra a úžasné sportovní výkony. Žáci závodili v disciplínách: paralelní dovednostní štafety a sprint na 500 m, a to v kategoriích mladší žáci, žákyně a starší žáci a žákyně. Závodili jsme také v kategorii družstev. Ptáte se, jak to všechno dopadlo? V konkurenci osmi běžných základních škol si naše děti nevedly vůbec špatně. Rád bych vyzvednul finálovou účast Jakuba Ráša (5. místo) a štafetu ml. žáků (4. místo) a vůbec nejvíc však obrovskou snahu a bojovnost všech našich reprezentantů. Celkově se naše škola umístila na 6.- 7. místě (7 bodů), což je obrovské zlepšení (v roce 2023 9. místo, 3 body). Vítězové pro letošní rok se stali děti ze ZŠ Šilheřovice. Blahopřání za předvedený výkon a potlesk za vzornou reprezentaci školy zasluhují: Denisa Svědínková, Patrik Miko, Sebastián Tomi, Alexandr Samson, Sabina Štěrbáková, Jakub Rášo, Kateřina Konečná, Kristýna Závorová a Kristýna Hošková. Víc fotografií můžete shlédnout na odkazu na rajčeti: https://rajce.net/bokolobkatym/album/kds-7-6-2024 Sportu zdar!

13. 6. 2024